Самий тяжкий момент це пояснити те що ти думаєш, коли твої думки відрізняються від усього, що було описано до тебе. Сказати по правді це просто не можливо, так само як переконати когось що дерево не зелене а рожеве. Але я спробую. Інколи, коли я пробую описати це, мені самому здається що це повне божевілля але чим більше я думаю аналізую, дізнаюся, тим більше я схиляюся до думки, що спробувати пояснити це все таки варто.
І так почнемо. Нехай це виглядатиме як казка але уявіть собі наступне. Гравітаційних полів не існує. Є тільки енергія матерія простір і час, матерія може здобувати так звану масу витягуючи час в простір за рахунок енергії. Маса це тільки описовий елемент матерії. Чим більше витягується час в простір тим більше сповільнюється його швидкість перебігу. Так от до чого я вів гравітація це ілюзія. Насправді причину так званого тяжіння потрібно шукати в середині матерії (точніше взаємодії матерії з часом). Якщо ви вже це знаєте і якраз там і шукаєте, то пробачте мене я просто хотів підказати. Я дійшов сам до такого висновку. На жаль я не вивчав фізику глибше шкільної програми і тому мої знання з цього приводу під великим сумнівом. Гадаю що це більше здогадки чи філософські узагальнення. Якщо вам ще й досі цікаво можемо продовжити.
Розглянемо можливості сповільнення швидкості перебігу часу для об'єкту дослідження це перш за все дві, перша збільшення температури об'єкту, і друга надання йому прискорення. В обох випадках є межа, а саме швидкість світла.
З цього випливає цікаве припущення, що для об'єкту можлива подорож в часі а саме можливо потрапити в минуле яке це не наступило. Скажете а ні ми так завжди робимо - живемо. Звернемося знову до казки. Один хлопчик живе в дуже гарячому середовищі а його брат близнюк ні. І от вони зустрічаються через 50 років і одному з них вже 50 і інший молодший йому 49. Виходить що той що жив в гарячому середовищі молодший і він потрапив у майбутнє брата. А інший в минуле. Ось така от заплутана історія. Яка показує що ми завжди подорожуємо в часі і самі можемо регулювати швидкість нашої подорожі. Нажаль напрямок тільки один, білет в інший кінець гадаю не взяти.
Друга історія як ви вже здогадалися буде про двох близнюків один з яких вирішує побути в дуже холодному середовищі. Тут на жаль є одне обмеження після 50 років при їх зустрічі їх вік відрізняється на хвилинку, той що був в холодному на хвилину старший того що залишився. Вся проблема в тому що різниця швидкостей перебігу часу була дуже не значна, от і все.
Гадаю є ще і третя історія, але вона сумна так як брати в ній ніколи не побачать один одного хоча один зможе пережити іншого. Її я розказувати не буду можливо самі здогадаєтеся.
Та годі вже про подорожі в часі, кому це цікаво коли змінювати нічого не можливо.
Поговоримо краще про перетворення де матерія взаємодіє з часом і простором вивільняючи чи поглинаючи енергію. І так як ви вже здогадалися це термоядерний синтез. Що ж зорі що оточують нас природно здійснюють дане перетворення, та при цьому вивільняють (витрачають) багато енергії. Напевно при перетворенні втрачається частина матерії. Енергія розсіюється в просторі в вигляді різноманітних випромінювань.
Гадаю не існує простору без енергії як наповнювача. І якщо є межа за якою немає простору, то досягнути її не має можливості так як вона уже давно віддаляється від нас зі швидкістю світла. Тобто вона недосяжна для нас. Думаю вона сферична або у вигляді скупчення сфер, хоча маю певні сумніви. Цікаво було б якби якийсь матеріал зміг би не пропускати жодних випромінювань і сам не створювати їх, тоді у коробочці такого матеріалу ми змогли б отримати не простір. Але на жаль такого матеріалу не має і навряд чи коли-небудь буде. Цікаво чи існує не простір навколо матерії в чорній дірці гадаю потрібно буде окремо розглянути можливість майже повної зупинки плину часу для матерії. І ще один момент, а якщо всі світила згаснуть і випромінювань не стане, напевно простір зникне і матерія стане як єдине ціле що станеться з часом, цікаво, чи його плин максимально прискориться. Якщо на утворення простору витрачається хай яка не будь мізерна енергія, гадаю з випромінювань вона може братися шляхом скорочення коливань, тобто збільшенням довжини хвилі, і можливо до повного його згасання на дуже значних відстанях. Гадаю фізичної нескінченності не існує, вона є тільки математична або уявна.
Так одним з питань що мене зацікавило був процес формування зорі. Так уявимо газо-пилову туманність. Частинки що утворюють її періодично стикаються одна з одною, підвищують температуру а отже випромінюють енергію в простір. Під час випромінювання енергії як уже я зміг зрозуміти сповільнюється швидкість перебігу часу для носія часу - матерії (в даному випадку це сповільнення мізерне проте цілком достатнє для подальшого скупчення частинок в більш компактні розміри). Саме сповільнення швидкості перебігу часу утримує та скупчує туманність.
Цікаво що в такому випадку матерія як носій часу має мати щось що показує швидкість перебігу часу для окремого її елементу. Потрібно подумати в цьому напрямку. Гадаю це може бути швидкість та внутрішня енергія “температура”.
Віддаючи енергію в навколишній простір частинки туманності скупчуються. Саме в центрі скупчення де їх густина зростає зіткнення частинок найчастіші а отже і вивільнення енергії відбувається найбільше. Там відбувається сповільнення швидкості перебігу часу для матерії, цей процес продовжується до того моменту коли виникають умови для проходження ядерного синтезу. І як результат народження зірки. Гадаю це закономірний процес.
………………….
………………….
